BT Korona

Dla zdrowia

powrót

Proponujemy pobyty profilaktyczne i lecznicze w uzdrowisku Cieplice. Uzdrowisko leczy schorzenia narzadu ruchu, nerek i dróg moczowych oraz choroby ginekologiczne. Występujące w Cieplicach słabozmineralizowane, fluorkowo-krzemowe wody termalne,  służą do kąpieli, inhalacji oraz kuracji pitnej.

KĄPIELE CIEPLICZE polecane są przy schorzeniach reumatycznych, ortopedycznych, neurologicznych i ginekologicznych.
KURACJA PITNA zalecana jest w profilaktyce i leczeniu kamicy nerkowej i moczowodowej, przewlekłym zapaleniu pęcherza moczowego, odmiedniczego, zapalenia nerek i osteoporozie.
BOROWINĘ stosuje się w lecznictwie uzdrowiskowym m.in. w chorobach zwyrodnieniowych stawów odwodowych i kręgosłupa np. rwa kulszowa, dyskopatia, dna moczanowa, porażenie kończyn, w chorobach układu moczowego i leczeniu niepłodności.

Wykonywane zabiegi to:
- hydroterapia: masaż podwodny, kąpiele perełkowe, kąpiele wirowe,
- fizykoterapia: elektro-, światło-, ciepłolecznictwo, galwanoborowina,
- krioterapia,
- masaże klasyczne i aquavibron,
- inhalacje,
- tlenoterapia.

Zapewniamy całodobową opiekę medyczną.
Obiekt senatoryjny mieści się w 4 kondygnacyjnym budynku z 3 windami, własną stołówką i zakł. usprawniania leczniczego. 210 miejsc w pokojach 1 osobowych i 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem i balkonem. Na miejscu znajduje się biblioteka, TV-Sat, kawiarnia, zakład fryzjerski i kosmetyczny, grota solna, parking strzeżony i garaże. W czasie pobytu oferujemy wycieczki.


Kontakt

SP ZOZ Sanatorium MSWiA "AGAT" ul. Cervi 14
58-560 Jelenia Góra
tel. 75 75 520 64 wew. 4455, 4144
e-mail: marketing@agatjg.nazwa.pl
www.sanatorium-agat.pl

Biuro turystyczne Korona - Szklarska Poręba wycieczki tel. 75 717 29 99 | login