BT Korona

Zasady rezerwacji

powrót

 

Wycieczki  jednodniowe można wykupić bezpośrednio w naszych biurach w Szklarskiej Porębie lub zarezerwować przez internet zapoznając się z terminami w zakładce  PLANOWANE WYCIECZKI AKTUALNE TERMINY I CENY oraz z warunkami ogólnymi uczestnictwa w wycieczkach.

  1. Proszę przesłać e-maila z zapytaniem o wolne miejsca na wybrany termin wycieczki (PATRZ- zakładka AKTUALNE WYCIECZKI TERMINY I CENY)
  2. W przypadku informacji o wolnych miejscach proszę wypełnić i wysłać FORMULARZ REZERWACJI (plik do pobrania - pdf)
  3. Po otrzymaniu od nas potwierdzenia  terminu wycieczki ,wolnych  miejsc wypełnicie Państwo FORMULARZ REZERWACJI i prześlecie  na adres biuro@btkorona.pl
  4. Następnie dokonacie Państwo  wpłaty zaliczki w wysokości 40% na konto biura. Przelane środki na konto biura powinny trafić na trzy dni przed imprezą (przykład: 3,2,1,dzień wyjazdu) Pozostałą część można  wpłacić gotówką w biurze w Szklarskiej Porębie najpóźniej  dzień przed wycieczką  do godz.10.00.
  5. Nasze konto BZ WBK 37 1090 1984 0000 0005 2600 0682
  6. Po otrzymaniu zaliczki prześlemy Państwu POTWIERDZENIE REZERWACJI.

Podczas pobytu na terytorium innego państwa strefy Schengen powinniśmy posiadać ważny dokument potwierdzający tożsamość – paszport lub dowód osobisty. Ta zasada dotyczy również dzieci. Uwaga! Prawo jazdy, legitymacja szkolna czy studencka, zaświadczenie o złożeniu wniosku o wydanie paszportu lub dowodu osobistego, świadectwo urodzenia, nie są dokumentami potwierdzającymi tożsamość.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy kontakt tel. 607 100 855 lub drogą e-mailową: biuro@btkorona.pl

Biuro turystyczne Korona - Szklarska Poręba wycieczki tel. 75 717 29 99 | login